Info: +421 903 608 760

email: egea@egea.sk

Header

Bazénové centrum

Virivka

Vírivky 

Vírivky sú v dnešnej dobe neoddeliteľnou súčasťou relaxu.

Je možné ich zažiť a vyskúšať v ktoromkoľvek wellnesse, sadnite si do príjemnej horúcej vody a relaxujte pri podvodnej masáži.

U nás si takéto vírivky môžte zakúpiť za veľmi prijateľné ceny, môžte si vybrať pre koľko osôb chcete túto vírivú vaňu využívať, jej farebné prevedenie a takisto aj farebné prevedenie bočníc aby Vám ladila v prostredí kam ju chcete umiestniť.

V ponuke máme 13 rôznych víriviek.

Všetky vírivky dodávame s americkým systémom Balboa, je to najkvalitnejší systém na trhu kde je možné mnoho nastavení a tento systém sa vyznačuje najmenej poruchovým. 

 

Vírivku si môžte užívať po celý rok, či sami, alebo s Vašimi detičkami, známymi. Naše vírivky majú dve čerpadlá, sú navrhnuté tak aby boli najmenej poruchové. Súčasťou všetkých víriviek je aj ozonizátor na úpravu vody vo vírivke, ktorý ničí aktívne baktérie a nie je nutné používať vo vode nespočetne veľa chémie.

Na trhu je dostať mnoho víriviek, ale tie nekvalitné sa vyznačujú hlavne jedným čerpadlom, ktoré je dvojrýchlostné, čím sa snažia nahradiť dve čerpadlá. Naše vírivky sa neustále vyvíjajú, umiestnenie trysiek vo vani aj ich počet neustále zdokonaľujeme. Všetky naše vírivky obsahujú LED podsvietenie, viac nájdete v popisoch jednotlivých víriviek.

V prípade záujmu si môžte prísť vyskúšať naše vírivky na adresu Trstínska cesta 20, 917 01 Trnava.

Radi Vás privítame a predvedieme Vám naše vírivky v našom showroome. 

 

deti

Vírivky pre 3-4 osoby

Vírivky pre 5 až 6 osôb

Zaisťujeme dopravu, inštaláciu a servis pre celú Slovenskú republiku.