Info: +421 903 608 760

email: egea@egea.sk

Header

Bazénové centrum

Naše služby

Odborné poradenstvo

V našom showroome v Trnave alebo aj na mieste  budúcej realizácie stavby  Vám náš  odborný predajca poskytne bezplatné technické informácie našej ponuky. Týmto prístupom chceme dosiahnuť najvhodnejšie riešenie pre Vašu spokojnosť a pohodlie kde Vám vieme odpovedať na Vaše otázky a poradiť najlepšie možnosti . Preto neváhajte a v prípade akýchkoľvek otázok, nejasností nás kontaktujte.

 

Projektová dokumentácia

Našim zákazníkom vieme  poskytnúť  projekt na mieru ktorého základom je architektonická štúdia ktorý vypracováva architekt spoločne s klientom- stavebníkom . Projektová dokumentácia  presne vymedzuje, ako bude daný objekt vyzerať a fungovať. Projekt sa vytvára hlavne kvôli minimálnemu odpadu a presnému rozpočtu použitého materiálu. Projektová dokumentácia šetrí peniaze a čas obom stranám. Projektová  dokumentácia je v prípade realizácie bezplatná.

 

Cenová ponuka

Radi Vám vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku na Vami vybraný produkt , podľa Vašich požiadaviek a predstáv. Umožňujeme prispôsobiť cenové ponuky tak aby vyhoveli požiadavkám zákazníkov .

 

Stavebné práce bazéna

Poskytujeme služby komplexného riešenia od výkopu, betónovania, položenie potrubia, bazénovej fólie až po povrchovú úpravu  dokončenia diela a jeho odovzdania. Pokiaľ sa pre nami navrhnutý bazén rozhodnete, bude Vám dodaný na „kľúč“ v plnej zodpovednosti s 2 ročnou zárukou. 

 

Servis

Ponúkame dodávku technológie , servis pre Váš bazén:

• čistenie bazéna pred sezónou potrebnou špeciálnou a nezávadnou chémiou pre Váš bazén

• jarný štart , kontrola s dodaním komplexnej bazénovej chémie pre vchod a fungovanie bazéna v sezóne

• zazimovanie bazéna , služba vypustenia bazéna , dodanie potrebnej chémie ,

• oprava poškodených častí fólií bazéna , servis technológie – oprava

• dodávku chémie pre Váš bazén a úpravu vody zabezpečujeme počas celého roka na Vašu požiadavku

servis

,, Radi Vám pripravíme ponuku  určenú na mieru priamo pre Vás.”