Header

Bazénové centrum

antikor bazen
Antikorový bazén

ANTIKOROVÉ BAZÉNY

Antikorové bazény spájajú eleganciu, najvyššie štandardy kvality a odolnosť. Ak máte akékoľvek vysoké nároky, antikorové bazény ich prekonajú.

Môžete si zvoliť niektorý z našich kompaktných modelov alebo si necháte vytvoriť bazén podľa vašich individuálnych prianí. Antikorový bazén je vhodný do exteriéru aj interiéru a je možné dopraviť ho vcelku alebo po častiach, čím sa umožní inštalácia aj na ťažko prístupných miestach.

 
foliovy bazen
Prelivový bazén

PRELIVOVÉ BAZÉNY

Prelivové bazény sú charakterizované využitím celej hĺbky bazénu a voda je napustená až po hornú hladinu čo vytvára zrkadlový efekt. Tieto bazény majú dookola prelivový žľab, cez ktorý preteká voda do zbernej nádrže. Bazény sú technologicky najnáročnejším variantom, následná efektivita je však na veľmi vysokej úrovni a v danom odvetví najlepšie spĺňa hygienické predpisy na čistotu a nezávadnosť vody. Tento fakt dokazuje aj najrozšírenejšie a najčastejšie využitie u moderných, verejných kúpalísk a krytých plaveckých bazénoch, kde sú nároky na nezávadnosť vody najprísnejšie. 

 
vzorkovnik folie
Vzorky fólie

PREČO BAZÉNOVÁ FÓLIA

Bazénová fólia PVC (PVC-P) sa uplatňuje  pri stavbe nových vonkajších aj vnútorných bazénov. Významné uplatnenie nachádza aj pri rekonštrukciách starších bazénov. Svojou kvalitou patrí bazénová fólia medzi najkvalitnejšie materiály pre povrch bazéna. Oproti na trhu bežne dostupným bazénovým fóliam vyniká predovšetkým vysokou UV stabilitou a stálou farebnosťou. Nosná konštrukcia bazénu, na ktorú sa bude ukladať fólia, môže mať ľubovoľný tvar a môže byť urobená z rôznych materiálov (betón, omietnuté murivo, oceľový plech, drevo,plast , atď.)

Riešenie 

• Najlepšie riešenie pri nedostupnosti terénu – ľubovolný tvar a rozmer zvoleného Atypického rozmeru bazéna

• Rýchla inštalácia ťažkej fólie – ELBE, ALKORPLAN ,DWL 

• Rýchla premena pre rekonštrukciu všetkých povrchov bazéna 

• Široký škála farieb, vzorov a možnosť ich farebných kombinácii 

• Ľahko opraviteľné poškodenie fólie 

Záruka

Poskytujeme desaťročnú záruku na vodotesnosť, za predpokladu, že výrobok bol správne zabudovaný do konštrukcie bazénu

 

,, Voda, slnko, zábava”